می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟ | بهترین تختخواب

می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟

بهترین تختخواب چه نوع تختی است؟ سرویس خواب شامل تخت، میز آرایش و معمولا عسلی های کنار تخت می باشد که از مهم ترین وسایل هر اتاق خوابی هستند. از آنجایی که ساعات بسیاری را روی تخت خود به استراحت می پردازیم بهتر است در انتخاب آن به موارد زیادی توجه کنیم تا خریدی مناسب انجام دهیم.

نکات حرفه ای ما را درباره خرید سرویس خواب دنبال کنید تا با گذشت زمان از خرید خود پشیمان نشوید. اگر زمان آن رسیده است که سرویس خواب جدیدی به خانه خود اضافه کنید، بدون توجه به این راهنمایی ها سراغ هیچ مغازه ای نروید.

مناسبت ترین نوع تخت را انتخاب کنید:

آیا به دنبال تختی هستید که مناسب اتاق خواب کوچک شما باشد یا به دنبال تختی بزرگ برای اتاقی با فضای بازتر هستید؟

بدیهی است که تخت خواب مهم ترین قسمت سرویس خواب در هر اتاقی است، بنابراین باید تختی که انتخاب می کنید کاملا متناسب با فضا، دکوراسیون و حتی شکل اتاق باشد.

علاوه بر این ها باید به این موضوع که چه کسی قرار است از تخت استفاده کند توجه کنید. به عبارتی باید تک یا دو نفره بودن و همچنین ارتفاع تخت را در نظر بگیرید. در نتیجه به هنگام انتخاب تخت باید ابتدا به جثه فردی که قرار است استفاده کند و سپس به فضای موجود در اتاق توجه کنید.

ارتفاع کم باعث می شود به هنگام نشستن روی تخت، پاهای شما جمع و زانوها بالا قرار بگیرند که به مرور زمان آسیب زا می باشد. بهترین اندازه برای ارتفاع یک تخت حدود ۳۵ الی ۴۰ سانتی متر است.

می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟طراحی تخت را در نظر بگیرید:

لس سول، مدیر فروش شرکت bedshed می گوید: با توجه به روند تولید مبلمان و محصولات چوبی، تغییرات قابل توجهی در فریم تخت ها و زیبایی سازی آن ها صورت گرفته است.

او می گوید: ما همچنان متوجه شدیم که تخت های دارای چراغ خیره کننده در حال افزایش است و من این موضوع را تحت تاثیر برنامه های تلویزیونی بازسازی منازل می دانم.

می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟

توجه به جنس تخت را فراموش نکنید:

سرویس های خواب در انواع چوبی، ام دی اف، فلزی، فرفروژه و … موجود می باشد. تخت های فلزی یا فرفروژه به نسبت انواع دیگر تخت ها دارای مقاومت بیشتری هستند و خراب شدن یا ضرب دیدگی آن ها بسیار کم تر است اما به دلیل سنگین بودن مناسب کسانی نیستند که علاقه به جا به جایی و یا اسباب کشی دارند.

می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟

فضای زیر تخت و پشتی را بررسی کنید:

فضای کافی زیر تخت علاوه بر اینکه محلی برای قرار دادن وسایل می شود، کانال تنفسی تخت نیز محسوب می شود. بنابراین توجه داشته باشید که تخت شما مماس با زمین نباشد.

بعضی از تخت ها بنا به طراحی خاصی که دارند دارای کشوهایی هستند که فضای زیر تخت را باز نمی گذارد و همین طراحی باعث بسته شدن کانال تنفسی تخت می شود.

انتخاب پشتی تخت کاملا سلیقه ای می باشد. فقط توجه کنید که تخت های چوبی سلطنتی که دارای پشتی کار شده هستند و همچنین تخت های فرفروژه ای معمولا پشتی های راحتی برای تکیه کردن ندارند.

می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟

ارگونومی را نسبت به زیبایی در اولویت بدانید:

معمولا ارتفاع، عرض، ابعاد، مواد سازنده، تشک و منسوجات از استانداردهای یک تخت است. توجه به ارگونومی به این منظور است که ارتباط انسان با مصنوعات به کار رفته در تخت باید به گونه ای باشد که آسیب پذیری صفر و یا حتی کمترین آسیب دیدگی به همران بیشترین راحتی را در بر بگیرد.

می خواهید بهترین تخت خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید؟

ایمنی تختخواب را از یاد نبرید:

اگر می خواهید تختخواب فرفورژه یا همان فلزی بخرید حتما مراقب لبه های نوک تیز باشید. به خصوص در صورت داشتن بچه کوچک بهتر است سرویس خوابی انتخاب کنید که گوشه های منحنی و نرم داشته باشد تا اگر پای کسی لغزید و روی لبه های تخت یا میزعسلی افتاد آسیب جدی نبیند.

درپایان نظرات خود را در مورد این مقاله بدهید

به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *